Понеділок, 2018-10-22, 10:22 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

         Деражнянська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.





                                  Головна Мій профіль Вихід
Назустріч 100-річчю
Меню сайту
Статистика

Конкурси

 

 

 

 

УЧНІ – ПЕРЕМОЖЦІ 2017 н.р.

районного  конкурсу  ІІ етапу  XVІІ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

  • Литвин Іванна (3 кл.) – ІІ місце, вчитель Петрова В.С.
  • Свирида Марина (4кл.) – ІІІ місце, вчитель Буртова Г.С.
  • Зищук Дарина (5 кл.) – І місце, вчитель Кондратюк Н.О.
  • Зубіцька Юлія  (6 кл.) – ІІ місце, вчитель Кондратюк Н.О.
  • Ральчик Марія (8 кл.) – ІІ місце, вчитель Голуб О.А.
  • Онофрійчук Валентина (9 кл.) – І місце, вчитель Голуб О.А.
  • Буга Софія (10 кл.) - ІІ місце, вчитель Шевчук М.В.
  • Колодій Наталія (11 кл.) – І місце, вчитель Шевчук М.В.
  • Фомов Ілля (6 кл.) – ІІІ місце, вчитель Кондратюк Н.О.

 

 

 

УЧНІ – ПЕРЕМОЖЦІ 2017 н.р.

Районного  конкурсу  ІІ етапу  VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка

  • Зищук Дарина (5 кл.) – І місце, вчитель Кондратюк Н.О.
  • Зубіцька Юлія  (6 кл.) – ІІ місце, вчитель Кондратюк Н.О.
  • Янова Анастасія (8 кл.) – ІІ місце, вчитель Голуб О.А.
  • Онофрійчук Валентина (9 кл.) – І місце, вчитель Голуб О.А.
  • Буга Софія (10 кл.) - І місце, вчитель Шевчук М.В.
  • Несвідоміну Єлизавету (11 кл.) - І місце, вчитель Шевчук М.В.

 

УЧНІ – ПЕРЕМОЖЦІ 2017 н.р.

ІІІ обласного етапу VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

  • Буга Софія (10 клас) - І місце ,  вчитель Шевчук М.В.
  • Онофрійчук Валентина  (9 клас) - ІІІ місце, вчитель Голуб О.А.

 

УЧНІ – ПЕРЕМОЖЦІРезультат пошуку зображень за запитом "емблема VІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка:"

2016 н.р.

районних конкурсів

 ІІ етапу

VІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської молоді

імені Тараса Шевченка:

 

  • Янова А. (7) - ІІ місце, вчитель Голуб О.А.;
  • Романова К. (8) - ІІ місце, вчитель Романова С.С.;
  • Буга С. (9) - ІІ місце, вчитель Шевчук М.В.;
  • Несвідоміна Є. (10) - І місце, вчитель Голуб О.А.;
  • Єкімова І. (11) - І місце, вчитель Голуб О.А.

 

Пов’язане зображення УЧНІ – ПЕРЕМОЖЦІ

2016 н.р.

районних конкурсів

 ІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика:

 

  • Романів Є. (3)  - І місце, вчитель Делінда Т.В.;
  • Зищук М. (4) – ІІ місце, вчитель Возна І.В.;
  • Фомов І. (5) – І місце, вчитель Кондратюк Н.О.;
  • Кирилюк Т. (6) – ІІ місце, вчитель Голуб О.А.;
  • Онофрійчук В. (8) – І місце, вчитель Голуб О.А.;
  • Буга С. (9) - І місце, вчитель Шевчук М.В.;
  • Несвідоміна Є. (10) - І місце, вчитель Шевчук М.В.;
  • Єкімова І. (11) - І місце, вчитель Голуб О.А.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031