Понеділок, 2018-12-10, 1:36 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

         Деражнянська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

                                  Головна Мій профіль Вихід
Назустріч 100-річчю
Меню сайту
Статистика

Новини школи

                   

 

      З нагоди Міжнародного дня мови в Деражнянській  ЗОШ І- ІІІ ступенів №1  21 лютого був проведений «диктант єдності». Диктант писали учні та вчителі школи.

Головна мета заходів, які були проведені у цей день, - зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, що проживають на території України, взаємозбагачення їхніх національних культур, консолідації спільних зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв.

 

            Екскурсія в шкільний музей учнів 1-А класу.

         

Зустріч із майбутніми першокласниками.

Мабуть, кожен дошколярик із великим нетерпінням чекає того дня, коли він вперше піде до школи. З приходом дитини до школи розпочинається новий етап у її житті. З малюка, якого всі опікують, він повинен стати самостійним школярем з новими обов’язками в новому оточенні.

Вчитель початкових класів також із нетерпінням очікує на своїх майбутніх вихованців. Хто прийде до нього знову у клас, як сприйматимуть його, як вчитимуться, чи стане для дітей школа другим домом? Цікаво, які вони - майбутні першокласники?

Тому вже традиційно наша в останню неділю січня радо зустріла майбутніх першокласників, яких цьогоріч завітало близько 60, у супроводі батьків, бабусь, дідусів, братиків та сестричок.

Маленьких гостей вітали піснями й віршами випускники початкової школи, представники школи сучасного танцю «Антарес». Учні 4-А і 4-Б класів підготували казочку англійською мовою із одночасним перекладом на українську мову, ідея якої співзвучна із українським народним прислів’ям «Хто не робить, той не їсть». Отож, зустріч була не лише цікавою, а й носила повчальний характер.

Майбутні першачки познайомились із директором школи Косевич О.М., яка поцікавилась, чи всі дошкільнята хочуть до школи, хто з них буде навчатись на відмінно? Розповіла про школу, педагогів, організацію навчання і дозвілля учнів. Познайомила малюків та їхніх батьків із майбутніми наставниками першокласників вчителем-методистом вищої кваліфікаційної категорії Туз О.Г. та вчителем вищої кваліфікаційної категорії ВозноюІ.В. 

                            

     23 січня, з ініціативи президента школи Колодій Наталії ,у нашій школі був проведений Флешмоб до Дня Соборності України «Єднаємося, бо ми ж браття українці». 

Любіть Україну, золотосяйну і вічну

Любіть Україну, всім серцем любіть.

«Браття-українці, з’єднаймо же руки, соборність славімо свою!» - під таким гаслом відбулося районне свято до Дня Соборності України. Ідея соборності стала загальнонаціональною мрією, невід’ємною частиною українського національно-визвольного руху.

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день є днем з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою.

Щороку, 22 сiчня,  весь український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися за об’єднання усiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався вiдродити незалежну Соборну Українську державу.

 

Краса Полісся і вся велич Львова

З’єдналися в одну державу знову,

А наддніпрянські жовтії лани  

Із небом голубим Галичини.

 

На урочистому святі були присутні учні та вчителі загальноосвітніх шкіл міста Деражні, заступник голови Деражнянської районної державної адміністрації Пилипчук О.В., завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Деражнянської районної державної адміністрації Рудзік Т.В. Свято підготували педагогічний та учнівські колективи Деражнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Героя Радянського Союзу    П.Ф. Стрілецького. У єдиному пориві слухали присутні патріотичні пісні про рідну нашу землю, милу серцю Україну, її історію, з хвилюванням переглядали документальний фільм про події, які відбулися в січні 1919 р. Прозвучали слова :

Слава нашій Україні, невмируща слава.

Стійте струнко, в цю хвилину лине Гімн Держави.

Зал завмер у єдиному пориві, прагненні зберегти мир на нашій землі.

            Чудовими танцями зачарували присутніх танцювальні колективи. Апофеозом свята стали молитва за Україну і клятва юних берегти і любити свою державу.

Щоб завше у садку смерека

Весняним квітом під вікном цвіла,

Щоб прилітали з вірою лелеки,

Щоб гомін хвиль послухати Дніпра.

Учасники свята завірили, що територіальна цілісність нашої держави, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети: побудови економічно й духовно багатої, вільної і демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності.

 

Софія Буга, член історичного гуртка «Пам’ять»

 

 28 грудня відбувся Новорічний вечір.Традиційно його готують учні 11 класу. Активними учасниками стали вчителі, батьки, випускники школи.

16 грудня 2016 р.відбувся відкритий урок на тему "Права і свободи Людини", який підготувала вчитель правознавства Колодій О.П.

                                                                                                                                              

                            

                                                                                   Радіодиктант національної єдності.

 

                                    

                                   

Виховний захід 

«Принципи Толерантності»

проведений класними керівниками Фурман Т.В. і Пархоменко І.В.

 з учнями 7-А і 6-А класів

для учнів 6 - 7 класів

                                          

                                          

   6 жовтня у школі була проведена урочиста лінійка, присвячена відкриттю VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Григоровича Шевченка у м. Івано - Франківську. 

   Учні школи щорічно беруть активну участь у мовно-літературному конкурсі. Теми творчих робіт конкурсу пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, а також сприяють об’єднанню нації, формують почуття патріотизму, оптимізму та віри в щасливе майбутнє нашої держави, про яке мріяв, писав у своїх творах наш Великий Кобзар.

                                                                                                                                                      

В Європу з Україною в серці!

     Під такою назвою відбувся захід у Деражнянській ЗОШ І –ІІІ ступенів №1 з нагоди відзначення Дня європейських мов.   

     Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця. Щоб рухатись уперед потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів.

      Таким чином, на заході прозвучали пісні не лише українською мовою, а й французькою та англійською у виконанні Великої Олександри та Чеберяк Богдани. Учні

7-Б класу продекламували сонет Шекспіра в оригіналі. З захопленням представляла презентацію під назвою «Парад європейських мов» Гораш Вікторія, учениця 10 класу. А ведучі Щесняк Богдан та Колодій Наталія розповіли цілу низку історичних даних про становлення України незалежною державою. І на завершення заходу учні 10 класу продемонстрували прекрасне виконання українського танцю.

       Ми гідні бути європейцями, а Україна – європейською державою! Живімо з Європою!

 

Староста 10 класу Деражнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Саковська Олена

 

                                         1 вересня 2016р.

                                                                                                                                                                       

                                                                                                            

                                                                                 

                                                                                                                             

                                                                                                                                                            

                                  Учні школи взяли активну участь в акції  "Подаруй книгу воїну АТО"

 

 

                                                                                               

                                      

 

                                           9 лютого 2016 року у світі відзначається День безпечного Інтернету.

 В Україні в цей день у закладах освіти, бібліотеках, дитячих та молодіжних клубах, громадських та бізнес-організаціях, в медіа та на сторінках соціальних мереж діти та дорослі обговорюють питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, випадки порушення прав людини та механізми їх захисту. 

 

 Переглянути за посиланням: https://drive.google.com/open?id=0B5jfuQCXwU0TellwUENFZEtTdkk

 

 

                                                                                                         

    Вишнева наша Україно! Мученицька доля випала тобі впродовж багатьох століть, але щаслива ти, що маєш такого талановитого сина Тараса.  У ці березневі Шевченківські дні ми низько схиляємо голову перед безсмертним генієм, пророком, поетом, художником, який  був сином кріпака, але став світочем духу українського, пророком, рівного якому немає, мабуть, у жодній із держав світу. Це постать, що вийшла за межі часу і простору, возвеличена ідеями вольності, свободи, боротьби.

    Тарас Шевченка відбиває нашу національну природу, наше світосприйняття,  минуле, надію на майбутнє.  Кобзар  символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух, пам'ять. Шевченко для нас не тільки великий поет, він - національний пророк.

 Геніальний творець. У безсмертних рядках «Заповіту»

Ти навіки живий полиновими травами мрій,

Твоє слово повік буде в пам’яті нації жити

Невгасимим вогнем, джерелом для майбутніх надій.

 

 З нагоди Шевченківських днів у Деражнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 1 учителями української мови та літератури проведено урочисту лінійку. Також (в рамках Всеукраїнської мистецької акції «Мій Шевченко»)  учні школи об’єднались у величезне коло та прочитали напам’ять уривок із поеми «Сон», виконали Гімн України.

                                           

                                                                 

                                         

                                                           Відео:          http://youtu.be/qIy6TD9aPmk.

В Деражнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся районний семінар керівників навчальних закладів «Шлях до успіху»

 

Школа…Учнівський та вчительський колективи. Кожному школяреві і педагогу хочеться почуватися тут щасливим. Якою ж має

бути така школа? Що треба батькам та учням сьогодні і в майбутньому?

         Педагогічний колектив Деражнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 постійно розмірковує над тим, що змінюється в житті школи, в який бік відбувається зміни, через які причини, чого чекає дитина від учителя, хто він для неї – носій знань і приклад для наслідування?

         Дискутуючи з приводу цього, колектив дійшов висновку: учень чекає від учителя розуміння своїх проблем, прагнень; найбільше він вдячний за створені умови для самоствердження.

         17 грудня в Деражнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар керівників навчальних закладів району «Шлях до успіху».     

         Тема семінару вибрана не випадково. Розроблений адміністрацією школи інноваційний проект «Школа успішної особистості» влітку 2014 року був визнаний найкращим в області,  успішність школи  - в успіхах її учнів, вчителів, випускників,  у високій оцінці батьків, громадськості міста і району.  

Саме тому структура семінару була пронизана одним ключовим словом - «Успіх», а це:

  • презентація «У світі захоплень»;
  • презентація моделі школи «Школа розвитку успішної особистості»;
  • творчий проект «Педагогічний олімп»;
  •  панорама методичних досягнень «Шлях до успіху»;
  • психолого – педагогічний тренінг «Розробка моделі успіху».

У роботі семінару взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Пилипчук Олег Володимирович, начальник відділу освіти райдержадміністрації Сінькевич Жанна Миколаївна, завідуюча районним методичним кабінетом Рудзік Тетяна Володимирівна, керівники навчальних закладів.

Підсумком семінару стала колективна творча справа «Нас єднає освіта Деражнянщини», де кожен із керівників навчальних закладів презентував оптимальну модель успішного навчального закладу.

                                                                

                                                                 

                                                    

 

 

Добро починається з тебе

            

Найвища наука життя – мудрість. А найвища мудрість – бути добрим. Добро і чуйність, співпереживання, щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – це завжди було в характері нашого українського народу.

2-3 грудня 2014 року з ініціативи   учнівського самоврядування в Деражнянській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №1 було проведено  благодійну ярмарку «Діти - дітям». Вже стало доброю традицією у школі,  напередодні відзначення Дня людей з обмеженими можливостями організовувати таку благодійну акцію, адже наша школа тісно співпрацює з районним центром реабілітації дітей, де навчаються і наші учні. На ярмарці створюється особлива атмосфера, адже до неї готуються заздалегідь. Учні мають можливості проявити свої кулінарні здібності, побувати в ролі продавців відчути смак ринкових відносин. На зібрані кошти були закуплені іграшки, розвивальні ігри.

Дуже приємно, що на організованій ярмарці  побували поважні гості: заступник голови обласної ради Хитрук І.В., депутат обласної ради Яглінський В.С., голова РДА Перейма А.А., заступник голови районної ради Веселовський О., заступник голови РДА Пилипчук О.В., начальник відділу освіти Сінькевич Ж.М., які зробили чудовий подарунок школі, подарувавши комп’ютерний клас, а це – вісім ноутбуків з навчальним програмовим забезпеченням.

 Лідери учнівського самоврядування завітали на святковий захід до районного центру реабілітації  і  вручили подарунки від учнівського колективу школи. А ще одну тисячу гривень було передано волонтерам в благодійний фонд «Надія» для підтримки воїнів в АТО. Це також не перша допомога, організована нашими учнями. Нещодавно в рамках акції «Зігрій солдата»,  були зібрані теплі речі, продукти харчування , сувеніри, виготовлені дитячими руками та передані організаторам акції , а також  адресну допомогу отримали воїни-деражнянці.

Тільки раз ми на землі живемо,
Зло нічого не дає крім зла,
вмій прощати, як прощає мати,
За добро добром спіши воздати —
мудрість завше доброю була.
Бо людина ціниться по тому,
Чи вона зробила, що могла.
Скільки сил у неї вистачало,
щоб на світі більше щастя стало.

 

Президент учнівського Парламенту

Деражнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Косевич Маріна


 

День самоврядування в Деражнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

   Осінь – чарівниця, золота владарка не стишує своєї ходи, а впевнено торкає своїм пензлем усе довкола.  Цього року осінь особлива : тепла, сонячна, привітна. Для нас, одинадцятикласників, майбутніх випускників Деражнянської ЗОШ І-ІІІ степенів № 1, ця золота пора також особлива. Ми розуміємо, що  це остання осінь нашого шкільного безтурботного життя.                                                                           За гарною традицією школи у переддень урочистого свята – Дня вчителя – проводиться День учнівського самоврядування. До цього дня всі готувались заздалегідь. Клопотів було чимало, адже нашим однокласникам потрібно було і школою керувати, і уроки замість вчителів проводити. У п’ятницю, 3 жовтня, пересічні жителі Деражні дивувались, побачивши на вулицях міста директора, заступників , учителів у шкільній формі, але  ж звідки їм знати, що у школі № 1 – День самоврядування !?

Одинадцятикласники обійняли всі головні посади : обов’язки директора школи  виконувала Косевич Маріна, заступника з навчально-виховної роботи – Голуб Вікторія, заступника з виховної роботи  - Сумик Юлія, педагога-організатора – Кожушко Олена, психолога – Чечин Богдана, секретаря – Севастьянова Марія. Почесна роль була відведена й класним керівникам     12 класу

 

 

( тобто класу вчителів ) – Донецькому  Артему  та  Беринді Валентині.

Цікавими, змістовними, такими, що відповідають вимогам, були проведені уроки для вчителів.

Так, урок англійської мови провели Косевич Маріна та Чечин Богдана, урок хімії – Косевич Маріна та Донецький Артем, урок української літератури – Голуб Вікторія та Кабальська Аня, урок інформатики  - Кожушко Олена та Карасевич Ярослав. Це були нелегкі ролі – ролі вчителів, але учні з гідністю зіграли їх.

 Зазвичай для учнів початкових класів уроки готують та проводять батьки. Для першокласників цього року цікаво провели уроки Пилипчук Олег Володимирович та Карпінський Микола Анатолійович. Для учнів других класів вчителями були Гораш Людмила Василівна, Щесняк Богдан Йосипович, Юрченко Тетяна Василівна, Лузум Оксана Миколаївна, Фургал Марта Вікторівна. А Морочковська Тетяна Юріївна, Головатюк Анжеліка В’ячеславівна, Розгонюк Людмила Дмитрівна, Пасічник Валентина Миколаївна, Кравчук Світлана Володимирівна – батьки учнів третіх класів – виконували почесні ролі вчителів.  Четвертокласники також були здивовані і безмежно раді, адже їхні рідні батьки навчали основам здоров’я та математики, знали англійську мову та вміли декламувати вірші. Це Яглінський Ігор Станісловович, Кондратюк Наталія Василівна, Танцюра Оксана Миколаївна, Марар В’ячеслав Борисович, Молочнюк Галина Василівна.

Усі заходи, які були заплановані, проведені у День учнівського самоврядування на належному рівні.  Завершальним етапом  став футбольний матч між збірною команд учнів школи (капітан Наконечний Андрій, учень 9 класу) та вчителів  ( капітан Сідлецький Віталій Михайлович, директор школи). Матч завершився нічиєю -6 :6, але за серією пенальті перемогу здобула команда «червоних», тобто учнів школи.

                                                                                Голуб Вікторія, Косевич Маріна, учні 11 класу ЗОШ № 1

                                                                                                             

                                                                                                             

 

                                                                                                        1 вересня 2014р.               

                                                                      

Знову вересень ступив на наш поріг,

 

Святкує свято вся наша країна,

 

Своє майбутнє, зміну молоду

 

Благословляє нині Україна!

                                                                                                               

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31