Четвер, 2019-07-18, 11:53 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

         Деражнянська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.





                                  Головна Мій профіль Вихід
Вчись бути першим!
Меню сайту
Статистика

Олімпіади

 

 
   

 

 

 

 

Результативність учнів

у ІІ етапі  Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2018/2019 н.р.

з  математики:

  • Фомов Ілля (7 кл.) – ІІ місце, вчитель Коваль Н.І.
  • Дубілей Сергій  (7 кл.) – І місце, вчитель Лознєва Н.В.
  • Докалюк Владислав (9 кл.) – ІІІ місце, вчитель Лузум О.М.
  • Мельник Владислав (10 кл.) – ІІ місце, вчитель Лузум О.М.

з української мови та літератури:

  • Ральчик Марія (9 кл.) - І місце, вчитель Голуб О.А.
  • Брамська Ірина (8 кл.) - ІІ місце, вчитель Берегова Г.В.
  • Буга Софія (11 кл.) - І місце, вчитель Шевчук М.В.

з історії:

  • Кравчук Діана (8 кл.) - ІІІ місце, вчитель Заремба О.В.
  • Мазур Роман (9 кл.) - І місце, вчитель Колодій О.П.
  • Івахов Ілля (10 кл.) – ІІ місце, вчитель Колодій О.П.
  • Туз Дарина (11 кл.) - І місце, вчитель Заремба О.В.

з трудового навчання:

  • Дубілей Сергій (7 кл.) – І місце, вчитель Ільніцький А.Б.
  • Слободянюк Іван (9 кл.) - І місце, вчитель Ільніцький А.Б.
  • Ральчик Марія (9 кл.) - І місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.
  • Білецька Інна (9 кл.) - І місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.

з біології:

  • Кирилюк Тетяна ( 8 кл.) – ІІ місце, вчитель Яворська І.А.
  • Онофрійчук Валентина (10 кл.) – І місце, вчитель Яворська І.А.
  • Охоцька Анжеліка (11 кл.) - І місце, вчитель Яворська І.А.
  • Докалюк Владислав (9 кл) - ІІ місце, вчитель Яворська І.А.

турнір з біології:

Онофрійчук Валентина (10 кл.) та Охоцька Анжеліка (11 кл.) ІІІ обласне місце.

 

з географії:

  • Данильчук В. (8 кл.) – ІІ місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.
  • Докалюк Владислав (9 кл.) – І місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.
  • Мельник В. (10 кл.) – ІІІ місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.

з фізики:

  • Фомов Ілля (7 кл.) – ІІ місце, вчитель Кожушко Т.М.
  • Дубілей Сергій  (8 кл.) – І місце, вчитель Кожушко Т.М.
  • Севастьянов Андрій (9 кл.) – ІІІ місце, вчитель Іванченко О.С.
  • Кілівнік Валентина (10 кл.) - ІІІ місце, вчитель Іванченко О.С.

з екології :

  • Охоцька Анжеліка (11 кл.) - І місце, вчитель Яворська І.А.

з російської мови:

  • Ральчик Марія (9 кл.) – ІІІ місце, вчитель Фурман Т.В.
  • Онофрійчук Валентина (10 кл.) – І місце, вчитель Фурман Т.В.
  • Буга Софія (11 кл.) - І місце, вчитель Фурман Т.В.

інтернет олімпіада з математики:

  • Онофрійчук Валентина (10 кл.) – ІІІ обласне  місце, вчитель

Коваль Н.І.

з астрономії:

  • Кілівнік Валентина (10 кл.) - ІІ місце, вчитель Іванченко О.С.
  • Нікіфоров Назар (11 кл.) – І місце, вчитель Іванченко О.С.

з англійської:

  • Ральчик Марія (9 кл.) - ІІІ місце, вчитель Ладор В.П.
  • Яковлєв Максим (10 кл.) – ІІ місце, вчитель Ладор В.П.
  • Туз Дарина (11 кл.) – І місце, вчитель Онофрійчук Н.М.

з хімії:

  • Дубілей Сергій  (8 кл.) – І місце, вчитель Радзієвська Н.М.
  • Докалюк Владислав (9 кл.) – ІІІ місце, вчитель Радзієвська Н.М.
  • Онофрійчук Валентина (10 кл.) – ІІ місце, вчитель Радзієвська Н.М.
  • Охоцька Анжеліка (11 кл.) - ІІІ місце, вчитель Радзієвська Н.М.

з економіки:

  • Ральчик Марія (9 кл.) - І місце, вчитель Коваль Н.І.
  • Онофрійчук Валентина (10 кл.) – І місце, вчитель Коваль Н.І.
  • Муляк Вікторія (11 кл.) – ІІ місце, вчитель Лознєва Н.В.

 

 

УКРАЇНА

ВІДДІЛ ОСВІТИ ДЕРАЖНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕРАЖНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ П.Ф.СТРІЛЕЦЬКОГО

ДЕРАЖНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

03.10.2016                                                         Деражня                                                         №  113

 

Про проведення Всеукраїнських учнівських

олімпіад з навчальних предметів

у 2016/2017 навчальному році

 

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056,  на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 № 1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», на виконання наказу відділу освіти Деражнянської РДА №289-но від 03.10. 2016 року та з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести у 2016/2017 навчальному році І етап та організувати участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, мови і літератури національних меншин (російської мови), іноземних мов (англійської) , історії,  математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, економіки, географії, інформатики, трудового навчання, правознавства, інформаційних технологій.

Жовтень-листопад  2016

2. Підготувати завдання для проведення І (шкільного) етапу олімпіад  

                                                               2

Жовтень  2016

3. Затвердити склад керівників предметних комісій по підготоваці завдань, відповідальних за підготовку та проведення, членів журі І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у складі:

  1.  

Українська мова і література -

Самітовська Н.М., голова МО вчителів- філологів

  1.  

Іноземні мови:  англійська –

 

Ладор В.П., голова МО вчителів іноземних мов

  1.  

Історія -

Колодій О.П., голова МО вчителів суспільних дисциплін

  1.  

Математика -

Лузум О.М., голова МО вчителів природничо- математичних дисциплін

  1.  

Екологія -

Яворська І.А., голова МО вчителів природничого циклу

  1.  

Хімія -

Радзієвська Н.М., вчитель хімії

  1.  

Астрономія -

Іванченко О.С., вчитель астрономії

  1.  

Географія -

Шинкарчук Н.Г., вчитель географії

  1.  

Інформатика -

Іванченко О.С., вчитель інформатики

  1.  

Біологія -

Яворська І.А., голова МО вчителів природничого циклу

  1.  

Фізика -

Кожушко Т.М., вчитель фізики

  1.  

Правознавство -

Колодій О.П., вчитель правознавства

  1.  

Економіка -

Сідлецький В.М., вчитель економіки

  1.  

Трудове навчання -

Шинкарчук Н.Г., вчитель трудового навчання

  1.  

Інформаційні технології -

Іванченко О.С., вчитель інформатики

  1.  

Мови і літератури національних меншин (російська мова) -

Фурман Т.В., вчитель російської мови

 

                                                            3

4. Склад команди для участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів формувати із числа переможців І етапу відповідно до пункту 3.4. Положення.

Жовтень -листопад 2016

 

            5. Заступнику директора з навчально- виховної роботи Зарембі О.В.:

5.1. Здійснити організаційний та науково-методичний супровід проведення І  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  навчальних предметів.

Жовтень 2016

5.2.

До 05.11.2016

5. 3. Відрядити членів журі районних олімпіад

У зазначені терміни

               

5.4. Підготувати проект наказу по школі  про підсумки участі в ІІ етапі олімпіад з базових предметів

До 30.12.2016

5.5. Направити учасників  на ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади (додаток).

Згідно графіка їх проведення

 

            6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Зарембу О.В.

 

Директор                                                                                                О.М.  Косевич

З наказом ознайомлена:                                   Заремба О.В.

03.10.2016

 

 

Заявка Деражнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

на участь в ІІ етапі Всеукраїнських

 олімпіад з базових предметів у 2016-2017 навчальному році

Навчальний предмет

Клас

Кількість учнів

Переможці

Географія

8

9

Івахов Ілля

9

9

Охоцька Анжеліка

10

7

Колодій Наталія

Трудове навчання

8

11

Романова Катерина

10

9

Романова Яна

Трудове навчання

 

 

 

9

4

Нікіфоров Назар

10

4

Лозовський Владислав

11

4

Березовський Дмитро

Математика

6

4

Задерейко Денис

7

4

Барабаш Тарас

8

4

Онофрійчук Валентина

9

4

Віхтюк Анна

10

2

Возна Аліна

11

6

Буй Андрій

Фізика

7

7

Докалюк Владислав

8

5

Онофрійчук Валентина

9

5

Охоцька Анжеліка

10

4

Колодій Наталія

11

3

Шрубковський Ігор

Іноземні мови

8

6

Яковлєв Назар

9

4

Туз Дарина

10

4

Несвідоміна Єлизавета

11

6

Шепанова Іванна

Історія

8

4

Івахов Ілля  

9

3

Туз Дарина

10

3

Несвідоміна Єлизавета

11

4

Шепанова Іванна

Астрономія

 

 

 

11

3

Шрубковський Ігор

Українська мова і література

7

4

Докалюк Владислав

8

4

Онофрійчук Валентина

9

4

Буга Софія 

10

4

Несвідоміна Єлизавета

11

3

Єкімова Ілона

Хімія

7

4

Докалюк Владислав

8

3

Онофрійчук Валентина

9

3

Туз Дарина

10

3

Марар Анна

11

3

Шрубковський Ігор

 

Біологія

8

4

Онофрійчук Валентина

9

3

Охоцька Анжеліка

10

4

Щесняк Богдан

11

4

Зубач Юлія

Мови і літератури національних меншин

9

5

Буга Софія  

10

3

Несвідоміна Єлизавета

Економіка

 

 

 

10

3

Несвідоміна Єлизавета

11

3

Шепанова Іванна

Правознавство

9

3

Буга Софія 

10

3

Колодій Наталія

11

3

Янін Вадим

Екологія

10

 

Охоцька Анжеліка

11

 

Зубач  Юлія

Інформаційні технології

8

4

Яковлєв Назар

9

4

Охоцька Анжеліка

10

3

Гайдай Валентин

11

3

Шрубковський Ігор

 

Директор                                                      Косевич О.М.

 

Результативність учнів

у ІІ етапі  Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2017/2018 н.р.

ІІ обл. місце   Яворська Вікторія (8 кл.) – конкурс малюнку Хмельницьк газ «Безпечна Україна»

ІІ місце у спортивному конкурсі «Джура»  посіла  шкільна команда «Сіроманців» - вчитель Мельник С.П.

з трудового навчання :

  • Дубілей Сергій (6 кл.) – ІІ місце, вчитель Ільніцький А.Б.
  • Нікіфоров Назар (10 кл.) – ІІІ місце, вчитель Ільніцький А.Б
  • Романова Катерина (9 кл.) – ІІ місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.
  • Романова Я. (11 кл.) – І місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.

з української мови та літератури:

  • Ральчик Марія (8 кл.) – ІІ місце, вчитель Голуб О.А.
  • Онофрійчук Валентина (9 кл.) – ІІ місце, вчитель Голуб О.А.
  • Буга Софія (10 кл.) - І місце, вчитель Шевчук М.В.
  • Колодій Наталія (11 кл.) – ІІ місце, вчитель Шевчук М.В.

з фізики:

  • Дубілей Сергій (6 кл.) – І місце, вчитель Кожушко Т.М.
  • Ільченко Денис (9 кл) - ІІІ місце, вчитель Кожушко Т.М.
  • Колодій Наталія (11 кл.) – ІІІ місце, вчитель Кожушко Т.М.

з історії:

  • Мазур Роман (8 кл.) – І місце, вчитель Колодій О.П.
  • Івахов Ілля (9 кл.) – ІІІ місце, вчитель Кулик Н.П.
  • Туз Дарина (10 кл.) – І місце, вчитель Заремба О.В.
  • Несвідоміну Єлизавету (11 кл.) – ІІ місце, вчитель Заремба О.В..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031