Четвер, 2019-07-18, 11:55 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

         Деражнянська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.





                                  Головна Мій профіль Вихід
Вчись бути першим!
Меню сайту
Статистика

Переможці олімпіад

   

 

Результативність учнів

у ІІ етапі  Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2018/2019 н.р.

з  математики:

  • Фомов Ілля (7 кл.) – ІІ місце, вчитель Коваль Н.І.
  • Дубілей Сергій  (7 кл.) – І місце, вчитель Лознєва Н.В.
  • Докалюк Владислав (9 кл.) – ІІІ місце, вчитель Лузум О.М.
  • Мельник Владислав (10 кл.) – ІІ місце, вчитель Лузум О.М.

з української мови та літератури:

  • Ральчик Марія (9 кл.) - І місце, вчитель Голуб О.А.
  • Брамська Ірина (8 кл.) - ІІ місце, вчитель Берегова Г.В.
  • Буга Софія (11 кл.) - І місце, вчитель Шевчук М.В.

з історії:

  • Кравчук Діана (8 кл.) - ІІІ місце, вчитель Заремба О.В.
  • Мазур Роман (9 кл.) - І місце, вчитель Колодій О.П.
  • Івахов Ілля (10 кл.) – ІІ місце, вчитель Колодій О.П.
  • Туз Дарина (11 кл.) - І місце, вчитель Заремба О.В.

з трудового навчання:

  • Дубілей Сергій (7 кл.) – І місце, вчитель Ільніцький А.Б.
  • Слободянюк Іван (9 кл.) - І місце, вчитель Ільніцький А.Б.
  • Ральчик Марія (9 кл.) - І місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.
  • Білецька Інна (9 кл.) - І місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.

з біології:

  • Кирилюк Тетяна ( 8 кл.) – ІІ місце, вчитель Яворська І.А.
  • Онофрійчук Валентина (10 кл.) – І місце, вчитель Яворська І.А.
  • Охоцька Анжеліка (11 кл.) - І місце, вчитель Яворська І.А.
  • Докалюк Владислав (9 кл) - ІІ місце, вчитель Яворська І.А.

турнір з біології:

Онофрійчук Валентина (10 кл.) та Охоцька Анжеліка (11 кл.) ІІІ обласне місце.

 

з географії:

  • Данильчук В. (8 кл.) – ІІ місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.
  • Докалюк Владислав (9 кл.) – І місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.
  • Мельник В. (10 кл.) – ІІІ місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.

з фізики:

  • Фомов Ілля (7 кл.) – ІІ місце, вчитель Кожушко Т.М.
  • Дубілей Сергій  (8 кл.) – І місце, вчитель Кожушко Т.М.
  • Севастьянов Андрій (9 кл.) – ІІІ місце, вчитель Іванченко О.С.
  • Кілівнік Валентина (10 кл.) - ІІІ місце, вчитель Іванченко О.С.

з екології :

  • Охоцька Анжеліка (11 кл.) - І місце, вчитель Яворська І.А.

з російської мови:

  • Ральчик Марія (9 кл.) – ІІІ місце, вчитель Фурман Т.В.
  • Онофрійчук Валентина (10 кл.) – І місце, вчитель Фурман Т.В.
  • Буга Софія (11 кл.) - І місце, вчитель Фурман Т.В.

інтернет олімпіада з математики:

  • Онофрійчук Валентина (10 кл.) – ІІІ обласне  місце, вчитель

Коваль Н.І.

з астрономії:

  • Кілівнік Валентина (10 кл.) - ІІ місце, вчитель Іванченко О.С.
  • Нікіфоров Назар (11 кл.) – І місце, вчитель Іванченко О.С.

з англійської:

  • Ральчик Марія (9 кл.) - ІІІ місце, вчитель Ладор В.П.
  • Яковлєв Максим (10 кл.) – ІІ місце, вчитель Ладор В.П.
  • Туз Дарина (11 кл.) – І місце, вчитель Онофрійчук Н.М.

з хімії:

  • Дубілей Сергій  (8 кл.) – І місце, вчитель Радзієвська Н.М.
  • Докалюк Владислав (9 кл.) – ІІІ місце, вчитель Радзієвська Н.М.
  • Онофрійчук Валентина (10 кл.) – ІІ місце, вчитель Радзієвська Н.М.
  • Охоцька Анжеліка (11 кл.) - ІІІ місце, вчитель Радзієвська Н.М.

з економіки:

  • Ральчик Марія (9 кл.) - І місце, вчитель Коваль Н.І.
  • Онофрійчук Валентина (10 кл.) – І місце, вчитель Коваль Н.І.
  • Муляк Вікторія (11 кл.) – ІІ місце, вчитель Лознєва Н.В.

 

УЧНІ – ПЕРЕМОЖЦІ

ІІ етапу (районного)

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

З трудового навчання:

  • Романова К. (8) - ІІІ місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.;
  • Романова Я. (10) - ІІ місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.;
  • Березовський Д. (11) -  ІІ місце, вчитель Ільніцький А.Б.;
  • Нікіфоров Н. (9) -  ІІІ місце, вчитель Ільніцький А.Б.

З географії:

  • Колодій Н. (10) - ІІІ місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.

З математики :

  • Барабаш Т.(7) -  І місце, вчитель Лузум О.М.;
  • Буй А. (11) -  ІІ місце, вчитель Лузум О.М.

 З англійської мови:

  • Яковлев М. (8)  - ІІІ місце, вчитель Онофрійчук Н.М.;
  • Туз Д. (9) – ІІ місце, вчитель Онофрійчук Н.М.;
  • Несвідоміна Є. (10) – І місце, вчитель Онофрійчук Н.М.;
  • Щепанов (11) – ІІІ мічсце, вчитель Ладор В.П.

З фізики:

  • Мазур Р. (7) – І місце, вчитель Кожушко Т.М.;
  • Охоцька А. (9) – ІІІ місце, вчитель Іванченко О.С.;

З української мови та літератури:

  • Онофрійчук В. (8) – І місце, вчитель Голуб О.А.;
  • Буга С. (9) - І місце, вчитель Шевчук М.В.;
  • Несвідоміна Є. (10) - І місце, вчитель Шевчук М.В.;
  • Єкімова І. (11) - ІІІ місце, вчитель Голуб О.А.

З астрономії:

  • Шрубковський І. (11) -  І місце, вчитель Іванченко О.С.

З історії:

  • Івахов І. (8) - І місце, вчитель Кулик Н.П.;
  • Туз Д. (9) – І місце, вчитель Заремба О.В.;
  • Несвідоміна Є. (10) - І місце, вчитель Заремба О.В.;
  • Щепанова І. (11) - І місце, вчитель Кулик Н.П.

З хімії :

  • Докалюк В.  (7) – ІІІ місце, витель Радзієвська  НМ.;
  • Онофрійчук В. (8) – ІІ місце, витель Радзієвська  НМ.;
  • Охоцька А. (9) – ІІ місце, витель Радзієвська  НМ.;
  • Шрубковський(11) – ІІ місце, витель Радзієвська  НМ.

З біології:

  • Онофрійчук В. (8) - І місце, вчитель Яворська І.А.;
  • Охоцька А. (9) - ІІ місце, вчитель Яворська І.А.;
  • Щесняк Б. (10) - І місце, вчитель Яворська І.А.;
  • Зубач Ю. (11) - ІІ місце, вчитель Яворська І.А.;

З російської мови:

  • Буга С. (9) - І місце, вчитель Фурман Т.В.;
  • Несвідоміна Є. (10) - І місце, вчитель Фурман Т.В.;

 

З правознавства:

  • Янін В. (11) – І місце, вчитель Колодій О.П.

З економіки:

  • Віхтюк А. (9) -  ІІ місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.;
  • Щесняк Б. (10) -  І місце, вчитель Шинкарчук Н.Г.

З екології:

  • Охоцька А. (9) - І місце, вчитель Яворська І.А.

З інформаційних технологій:

  • Яковлев М. (8)  -  ІІІ місце, вчитель Іванченко О.С.;
  • Віхтюк А. (9) -  ІІІ місце, вчитель Іванченко О.С.
  • Гайдай В. (10) -  ІІІ місце, вчитель Іванченко О.С.
  • Рудзік С. (11) -  ІІ місце, вчитель Іванченко О.С.

З інтернет олімпіади з математики:

  • Онофрійчук В. (8) - І місце, вчитель Лузум О.М. 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031