П`ятниця, 2019-09-20, 11:37 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

         Деражнянська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

                                  Головна Мій профіль Вихід
Вчись бути першим!
Меню сайту
Статистика

Правила прийому працівників

Прийняття на роботу  працівників  закладів освіти

(методичний та інструктивний  матеріали)

 

 

 

                     Перших керівників установ і закладів освіти добирає (згідно встановленого порядку), призначає і звільняє своїм наказом начальник відділу освіти.

         При прийнятті на роботу директор забов'язаний  зажадати від особи, що працевлаштовується: трудову книжку, паспорт, диплом (або інший документ про освіту або про професійну підготовку), військовий білет для військовозабов'язаних, медичний висновок про стан здоров'я  Копії цих документів  завіряються керівником і залишаються в  особовій справі працівника.

         При прийманні на роботу адміністрація забов'язана   роз'яснити працівнику права і обов’язки, умови праці, ознайомити з правилами внутрішнього розпорядку, визначити робоче місце, провести інструктажі  з техніки безпеки, виробничої санітарії, пожежної охорони під розпис  в журналі інструктажів.

         Працівник подає особисту заяву, у якій вказує посаду, дату початку трудового договору. Після ознайомлення з документами  директор школи зазначає, на яку посаду може бути прийнята особа, за яким тарифним розрядом, тривалість випробувального терміну.

         Директор накладає резолюцію на заяві працівника і подає всі ці документи разом з відношенням про прийняття працівника на роботу для погодження  у відповідний відділ освіти. Після видання наказу про прийняття на роботу працівника відділом освіти директор школи видає відповідний наказ у школі у 3 примірниках на всіх працівників, за винятком тих, що звільняються  вищим органом управління. 1єкз.- в книгу наказів, 2 екз.- в особову справу, 3 екз. -до бухгалтерії.

         Прийом на роботу  оформляється наказом і оголошується працівникові під розпис.

         При прийомі на роботу  працівник повинен бути  ознайомлений під розпис  з колективним договором, з Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовою інструкцією, інструкцією з охорони праці і протипожежної безпеки.

 

         Документація, що необхідна для прийняття педагогічних працівників: Заява на ім'я керівника навчального закладу, трудова книжка    ( для сумісників - копія, завірена на основному місці роботи), копія диплома,  особова картка П- 2, особистий листок, автобіографія, атестаційний лист, посвідчення про підвищення кваліфікації, медична книжка з допуском до роботи.

         Після видання наказу про прийняття відділом освіти,  керівник видає відповідний наказ по школі у 2-х примірниках.

 

Документація, що необхідна для прийняття  працівників: Заява на ім'я керівника навчального закладу, трудова книжка( для сумісників - копія, завірена на основному місці роботи), копія диплома,  особова картка П- 2, особистий листок, автобіографія, медична книжка з допуском до роботи.

         Керівник закладу  видає відповідний наказ, після цього формується  особова справа працівника.

 

Основним трудовим договором є договір, при укладенні якого працівник передав власнику для ведення трудову книжку.

Усі інші  трудові договори, укладені  цим працівником без звільнення з основного місця  роботи, є трудовими договорами про сумісництво. 

 

                       

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30